Milí pedagógovia, študenti,

pozývame Vás na sledovanie druhého webinára Nadácie pre deti Slovenska, ktorý Vám prinášame v rámci programu Poznaj svoje peniaze.

Naša najnovšia téma sa bude točiť okolo investovania vo všetkých jeho možných podobách.

Webinár sa uskutoční online, 29.10. 2019 od 13:00 do 14:00. Webinárom nás bude sprevádzať autorka programu Poznaj svoje peniaze, Mária Hankociová.

Ak máte záujem dozvedieť sa, či sa vo Vás skrýva investor, prosíme, zaregistrujete sa prostredníctvom nasledujúceho formulára:

https://forms.gle/ydf6Rw53LxktfJEv6

Deň pred webinárom Vám pošleme na Vami zadaný e-mail odkaz na stránku webinára a prístupové heslo do chránenej zóny stránky.

Prosíme, kým sa k nám v utorok 29.10. pridáte, nezabudnite si aktualizovať svoj webový prehliadač na najnovšiu dostupnú verziu, zobrazovanie je optimalizované pre Mozilla Firefox aj pre Safari.

Tiež by bolo veľmi praktické, keby ste Vaše otázky, ktoré sa Vám v súvislosti s investovaním vynoria, poslali vopred prostredníctvom registračného formulára, prípadne už priamo cez lokalitu https://www.sli.do/ s event kódom #INVPSP. Dáte tak našej lektorke príležitosť pripraviť sa vopred na Vaše otázky a reagovať adresne na Vaše potreby. 

Tešíme sa na Vás 29.10. o 13:00.

 

Tím Poznaj svoje peniaze